کمدی جدیدی با ” ریحانه پارسا ” درراه است.

استقبال از برنامه های کمدی باچاشنی انتقاد سینما وتلویزیون  ازسوی مخاطبین، تهیه کنندگان،کارگردانان و نویسندگان را ببیشتر به تولید وایجاد این دست فیلم ها وسریال ها سوق داده است. چه بسیا دراین بین بازیگران مطرح یا تازه کاری که با نقش آفرینی ، ضمن شادکردن روحیه مخاطبین بعنوان پولسازترین و شناخته شده ترین اکترها نیز معرفی شده اند.جشنواره فیلم فجر امسال باهمه انتقادها وتحریم هایی که ازسوی هنرمندان بعضی از بخشها در واکنش به اتفاقات اخیر کشور(سانحه هوایی سقوط هواپیمای اوکراینی با ۱۷۰مسافر ایرانی وغیرایرانی )  مواجه است ، بازهم با معرفی  ۲۲فیلم خوب و حضور افراد وچهره های سرشناسی همچون نیکی کریمی بعنوان کارگردان فیلم آتابای،مجید مجیدی ،ابراهیم حاتمی کیا و… تقریبا دست پر به میدان آمده است. تنها فیلم کمدی امسال جشنواره فیلم فجر فیلمیست با عنوان خوب ،بد جلف ۲ که درادامه به توضیح مختصری راجع آن میپردازیم.

خوب‌، بد، جلف ۲؛ ارتش سری/ پیمان قاسم‌خانی

«خوب بد جلف ۲ ارتش سری» احتمالاً تنها فیلم کمدی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که پیمان قاسم‌خانی نخستین قسمت آن را به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برده بود؛ فیلمی که بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان فروش را تجربه کرد و باعث شد پیمان قاسم خانی دنباله‌ای برای آن بسازد.

خوب ،بد ،جلف 2 ارتش سری

خوب ،بد ،جلف ۲ ارتش سری

فیلم از همین امروز یکی از شانس‌های اصلی شکار سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره است.

پژمان جمشیدی، سام درخشانی، حامد کمیلی، ریحانه پارسا، گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، امیرمهدی ژوله، مارال فرجاد و شکیب شجره ترکیب بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهد؛ فیلمی که در ابتدا خبرهایی از اکران آن در پاییز امسال به گوش می‌رسید اما صاحبانش ترجیح دادند آن را به ماراتن فجر برسانند.

سلفی عوامل خوب بدجلف 2

سلفی عوامل خوب بدجلف ۲

منبع :خبرگزاری مهر

بازدیدها: 5

مطالب مرتبط